Biały montaż

Odpowiednie wyposażenie łazienki i kuchni jest kluczowe dla komfortowego życia w domu. Oferujemy Ci katalog ceramiki sanitarnej i armatury renomowanych firm jak ORAS, GORGIEL czy ROCA. U nas zaopatrzysz się w wysokiej jakości artykuły w najlepszych cenach.

Wanny i kabiny prysznicowe

Zachęcamy Cię do zapoznania się z nasza bogatą ofertą kabin oraz wanien. Zapewniamy szeroki wybór wzornictwa w różnorodnej stylistyce. Zależnie od Twoich wymagań dajemy Ci wybór produktów, między innymi w stylistyce nowoczesnej i minimalistycznej, jak i klasycznej.
Twój wybór i gust jest najważniejszy, więc wskażemy specjalnie dla Ciebie najlepsze propozycje spośród wielu serii kabin i wanien.
Możesz wybrać ekskluzywne, bezramowe konstrukcje kabin ze szkła z zawiasami. W asortymencie posiadamy także kabiny z dużymi taflami szkła i zredukowaną ilością profili, między innymi tylko z ramami zewnętrznymi lub tylko z profilami pionowymi. Oferujemy również popularne i niedrogie kabiny profilowe.
W Naszej ofercie proponujemy Ci również wanny o różnych wymiarach. Dla Twojej wygody oferujemy wanny, do wyboru, z hydromasażem lub bez. Zachęcamy Cię do zapoznania się z propozycjami wanien akrylowych, które zapewnią Ci komfort i zachwycą estetycznie. Pomożemy Ci dobrać wannę, specjalnie do Ciebie dopasowaną, która stanie się ozdobą Twojej łazienki.
Zapoznaj się z naszą ofertą lub napisz do nas, jeśli jesteś zainteresowany innymi producentami.

Baterie

Baterie łazienkowe to funkcjonalne wykończenie każdej łazienki. W skład serii wchodzą zwykle: bateria umywalkowa, bidetowa, wannowo-prysznicowa i prysznicowa. W asortymencie posiadamy rozwiązania nowoczesne i klasyczne, które doskonale pasują do wszystkich urządzeń sanitarnych.
Tobie pozwala to zachować stylistykę swojej łazienki. Twoja wygoda jest najważniejsza, także większość proponowanych przez Nas baterii posiada uchwyt do regulowania natężenia strumienia wody oraz jej temperatury.
W Naszym asortymencie prezentujemy szeroki wybór baterii stojących (sztorcowych), idealnie nadających się na baterie umywalkowe i bidetowe.
Z kolei wśród baterii wannowo-prysznicowych posiadamy wiele ofert ściennych wedle Twojej potrzeby. Dla Twojego komfortu oferujemy także szeroki wybór baterii podtynkowych, które zapewniają Ci wygodę i estetykę, ponieważ jedynymi widocznymi elementami jest płyta montażowa z uchwytem lub pokrętłem do regulowania strumienia wody, wedle Twojej potrzeby, oraz wylewka i przełącznik. Do kabiny prysznicowej, zamiast tradycyjnej baterii, oferujemy Ci bogatą kolekcję paneli prysznicowych z wieloma udogodnieniami.
Poza tradycyjnymi bateriami, specjalnie dla Ciebie, posiadamy w ofercie baterie termostatyczne zapewniające Ci oszczędność, komfort i bezpieczeństwo. Wedle Twoich ustawień zawsze wypływa z nich woda o temperaturze jakiej chcesz. W asortymencie posiadamy wiele propozycji baterii termostatycznych natryskowych, ponieważ to właśnie pod prysznicem nagłe zmiany temperatury wody są dla Ciebie najmniej przyjemne.
Oferowane przez Nas nowoczesne baterie łazienkowe posiadają funkcję oszczędzania wody, poprzez ograniczenie strumienia oraz zmniejszenie temperatury, oraz ochrony przez poparzeniami. Na dużą oszczędność wody pozwalają też proponowane baterie bezdotykowe, działające dzięki czujnikom podczerwieni. Dzięki tym czujnikom woda uruchamia się w momencie włożenia rąk pod wylewkę.
Jeśli interesuje Cię nasza oferta zajrzyj TUTAJ. Jeśli interesują Cię produkty innych firm, skontaktuj się z nami.

Stelaże podtynkowe

Stelaże podtynkowe, choć niewidoczne, odgrywają ogromną rolę w łazience.
Zestawy podtynkowe pozwalają na montaż odpowiednich podejść wodnych i kanalizacyjnych wewnątrz ścian. Tobie umożliwia to zamontowanie podwieszanych sanitariatów, takich jak umywalki, bidety, sedesy. Dla Ciebie ma to znaczenie ze względu na estetykę i higienę łazienki. Wszelkie rury i armatura są niewidoczne.
Obecnie oferowane na rynku są dwa rodzaje zestawów podtynkowych. Pierwszym z nich jest stelaż do zabudowy ciężkiej, a drugim – lekkiej. Zestaw do zabudowy ciężkiej jest obmurowywany, więc najlepiej montować go na etapie budowy. Stelaż do zabudowy lekkiej, który obecnie jest znacznie popularniejszy, obudowany jest najczęściej płytami gipsowo-kartonowymi.
Większość oferowanych przez Nas zestawów podtynkowych posiada gwarancję powyżej 10 lat. Produkty wiszące na stelażu mogą być obciążone nawet do 200 kg. Wybierając u Nas stelaż podtynkowy masz zapewnioną bezawaryjność i jakość.
Ofertę stelaży podtynkowych znajdziesz TUTAJ, jeśli jednak interesujesz się innymi produktami - napisz do nas.

Podgrzewacze wody

Podgrzewacz Ciepłej Wody Użytkowej jest obecnie powszechnie stosowanym urządzeniem w gospodarstwach domowych, służącym do przygotowywania ciepłej wody. Podgrzewacz jest rozwiązaniem ekologicznym, jak i ekonomicznym. Dlatego oferujemy Ci urządzenia najwyższej jakości i funkcjonalności.

W Naszym asortymencie proponujemy Ci:
  • Podgrzewacze Przepływowe
  • Elektryczne (podumywalkowe, nadumywalkowe, prysznicowe i inne)
  • Gazowe (do wielu punktów poboru wody – umywalki, wanny, zlewy, itp.)
  • Podgrzewacze Pojemnościowe
  • Elektryczne (podumywalkowe, nadumywalkowe, zasobnikowe)
  • Gazowe (z własnym palnikiem, do współpracy z kotłem)

Nasza oferta Podgrzewaczy wody znajduje się TU, a jeśli interesują się inni producenci - napisz do nas.